Sir Charles termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék

1009Ft
Sir Charles 150 g schoko bananen
150 g6727 Ft / kg
min. 2 db789Ft
Sir Ch. 250 g gelee beeren
250 g3156 Ft / kg
min. 2 db869Ft
Sir Ch. 200 g orange gelee
200 g4345 Ft / kg
min. 2 db789Ft
Sir Ch. 250 g orangen-zitronen
250 g3156 Ft / kg

1629Ft
Sir Ch. 300 g schoco bananen
300 g5430 Ft / kg
min. 2 db779Ft
Sir Ch. 250 g fruchtmix gelee
250 g3116 Ft / kg