Csemege termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 5 db245Ft
Csemege Szelet Kapucíner 31 g
31 g7903 Ft / kg
min. 5 db243Ft
Csemege Szelet Sport XL 42 g
42 g5786 Ft / kg
min. 4 db341Ft
Csemege Szelet Sport XXL 51 g MAX tej
51 g6686 Ft / kg
min. 5 db279Ft
Csemege Sport Érem 30 g mogyorós
30 g9300 Ft / kg
min. 5 db279Ft
Csemege Sport Érem 30 g kókuszos
30 g9300 Ft / kg
min. 5 db182Ft
Csemege Szelet Sport 31 g
31 g5871 Ft / kg
min. 4 db341Ft
Csemege Szelet Sport 60 g kókusz duó
60 g5683 Ft / kg
min. 5 db179Ft
Csemege Szelet Sport Fehércsokis 31 g
31 g5774 Ft / kg