Aldor termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 100 db49Ft
Aldor Yogueta Assorted Nyalóka+Rágó
18 g2722 Ft / kg
min. 100 db49Ft
Aldor Pin Pop Assorted Mix Nyalóka+Rágó
18 g2722 Ft / kg
min. 100 db49Ft
Aldor Pin Pop Sour-Assorted Nyalóka+Rágó
18 g2722 Ft / kg
min. 100 db49Ft
Aldor Pin Pop Party Nyalóka 18 g
18 g2722 Ft / kg
min. 100 db49Ft
Aldor Pin Pop Strawberry Nyalóka+Rágó
18 g2722 Ft / kg