Pfanner termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 9 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
9 termék
min. 6 db259Ft
Pfanner 0,33 l mango iced tea
330 ml785 Ft / L
min. 5 db306Ft
Pfanner 0,33 l icetea peach
330 ml927 Ft / L

1459Ft
Pfanner 57 ml zero iced ea syrup peach
57 ml25 596 Ft / L

1460Ft
Pfanner 57 ml zero iced tea syrup lemon-elderflower
57 ml25 614 Ft / L
min. 3 db489Ft
Pfanner 0,5 l refresh vita multivitamin
500 ml978 Ft / L
min. 5 db306Ft
Pfanner 0,33 l icetea lemon
330 ml927 Ft / L