Pergalé termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék
min. 2 db799Ft
Pergalé 85 g étcsokoládé 72% táblás
85 g9400 Ft / kg
min. 2 db535Ft
Pergalé 100 g étcsokoládé kávétöltelékkel 34%
100 g5350 Ft / kg
min. 2 db636Ft
Pergalé 85 g tejcsokoládé lime-mal és himalájai sóval
85 g7482 Ft / kg
min. 2 db610Ft
Pergalé 85 g étcsokoládé áfonyadarabokkal
85 g7176 Ft / kg
min. 3 db529Ft
Pergalé 85 g étcsokoládé classic táblás
85 g6224 Ft / kg
min. 2 db562Ft
Pergalé 100 g étcsokoládé mangós töltelékkel 34%
100 g5620 Ft / kg