7 Days termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 21 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
21 termék
min. 5 db196Ft
7 Days Croissant 60 g midi oreo
60 g3267 Ft / kg
min. 5 db196Ft
7 Days Croissant 60 g midi epres
60 g3267 Ft / kg
min. 4 db226Ft
7 Days Croissant Double 80 g kakaó-vanília
80 g2825 Ft / kg
min. 4 db226Ft
7 Days Croissant Double 80 g eper-vanília
80 g2825 Ft / kg
min. 5 db196Ft
7 Days Croissant 60 g midi mogyorókrém keksszel
60 g3267 Ft / kg
min. 5 db196Ft
7 Days Croissant 60 g sárgabarack
60 g3267 Ft / kg
min. 4 db226Ft
7 Days Croissant Max 80 g kakaós
80 g2825 Ft / kg
min. 5 db196Ft
7 Days Croissant 60 g midi csokis
60 g3267 Ft / kg
min. 4 db226Ft
7 Days Croissant Double 80 g kakaó-kókusz
80 g2825 Ft / kg
min. 4 db226Ft
7 Days Croissant Double 80 g vanília-meggy
80 g2825 Ft / kg
min. 5 db196Ft
7 Days Croissant 60 g midi pezsgős
60 g3267 Ft / kg
min. 4 db226Ft
7 Days Croissant Double 80 g földimogyoró-kakaó
80 g2825 Ft / kg
min. 4 db226Ft
7 Days Croissant Double 80 g créme brulée (Vanília-Karamell)
80 g2825 Ft / kg
min. 5 db196Ft
7 Days Croissant 60 g midi mogyoró
60 g3267 Ft / kg
min. 4 db305Ft
7 Days Croissant 110 g super-max double kakaó-vanília
110 g2773 Ft / kg
min. 2 db612Ft
7 Days Croissant 185 g mini kakaó
185 g3308 Ft / kg
min. 4 db305Ft
7 Days Croissant 110 g super-max kakaós
110 g2773 Ft / kg
min. 2 db612Ft
7 Days Croissant 185 g mini kakaó-vanília
185 g3308 Ft / kg
min. 4 db305Ft
7 Days Croissant 98 g oreo
98 g3112 Ft / kg