Bombi termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 6 db166Ft
Bombi Star Puszedli 50 g epres ST
50 g3320 Ft / kg
min. 6 db166Ft
Bombi Star Puszedli 50 g szilva PL
50 g3320 Ft / kg
min. 6 db166Ft
Bombi Star Puszedli 50 g vegyes gyümölcsös-almás-ribizlis
50 g3320 Ft / kg
min. 100 db49Ft
Bombi Lollipop 8 g gyümölcs ízű
8 g6125 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Bombi Star Puszedli 50 g sárgabarack AC
50 g3180 Ft / kg