Moments termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 14 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
14 termék
min. 3 db147Ft
Moments 45 g földimogyorós
45 g3267 Ft / kg
min. 3 db147Ft
Moments 45 g mogyoró
45 g3267 Ft / kg
min. 3 db147Ft
Moments X 42 g citrom
42 g3500 Ft / kg
min. 3 db147Ft
Moments 45 g tej
45 g3267 Ft / kg
min. 3 db147Ft
Moments 45 g csokoládé
45 g3267 Ft / kg
min. 6 db147Ft
Moments 45 g gesztenye
45 g3267 Ft / kg
min. 3 db147Ft
Moments Intenso 40 g tejes
40 g3675 Ft / kg

226Ft
Moments 81 g mini tejes (3x27g)
81 g
min. 6 db146Ft
Moments X 42 g feketeribizli
42 g3476 Ft / kg
min. 3 db147Ft
Moments 45 g citromos
45 g3267 Ft / kg

288Ft
Moments 81 g mini csokis (3x27g)
81 g
min. 3 db147Ft
Moments 45 g kókuszos
45 g3267 Ft / kg
min. 3 db147Ft
Moments Intenso 40 g mogyorós
40 g3675 Ft / kg