Andante termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék
min. 3 db330Ft
Andante Ostya 130 g csokis-narancsos (BD)
130 g2538 Ft / kg
min. 3 db330Ft
Andante Ostya 130 g extra choco (KA)
130 g2538 Ft / kg
min. 3 db330Ft
Andante Ostya 130 g csokis (CH)
130 g2538 Ft / kg
min. 3 db330Ft
Andante Ostya 130 g citrom (LE)
130 g2538 Ft / kg
min. 3 db330Ft
Andante Ostya 130 g mogyoró (HN)
130 g2538 Ft / kg
min. 3 db330Ft
Andante Ostya 130 g csokis-banán (ON)
130 g2538 Ft / kg
min. 3 db330Ft
Andante Ostya 130 g Choco&Milk (MK)
130 g2538 Ft / kg