Barilla termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 10 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
10 termék
min. 2 db553Ft
Barilla 500 g penne rigate
500 g1106 Ft / kg
min. 2 db542Ft
Barilla 500 g pipe rigata
500 g1084 Ft / kg
min. 2 db553Ft
Barilla 500 g farfalle
500 g1106 Ft / kg
min. 2 db553Ft
Barilla 500 g fusilli
500 g1106 Ft / kg
min. 2 db553Ft
Barilla 500 g spaghetti
500 g1106 Ft / kg
min. 2 db542Ft
Barilla 500 g gnocchi
500 g1084 Ft / kg

989Ft
Barilla 400 g aglio fokhagymás, vörösboros, zöldfűszeres paradicsomszósz
400 g2473 Ft / kg
min. 2 db542Ft
Barilla 500 g maccheroni
500 g1084 Ft / kg