Gold termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 15 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
15 termék
min. 3 db369Ft
Gold Sonkás Vagdalt 110 g
110 g3355 Ft / kg
min. 2 db832Ft
Gold Luncheon-Meat Pástétom 500 g löncshús
500 g1664 Ft / kg
min. 4 db278Ft
Gold Libamáj Pástétom 130 g
130 g2138 Ft / kg
min. 4 db274Ft
Gold Szárnyas Pástétom 110 g
110 g2491 Ft / kg
min. 2 db603Ft
Gold Lunch-Meat Pástétom 300 g
300 g2010 Ft / kg
min. 3 db319Ft
Gold Tiroli Vagdalt 110 g
110 g2900 Ft / kg
min. 3 db319Ft
Gold Turista Vagdalt 110 g
110 g2900 Ft / kg
min. 4 db285Ft
Gold Pulyka Pástétom 130 g
130 g2192 Ft / kg
min. 2 db559Ft
Gold Libamáj Pástétom 300 g
300 g1863 Ft / kg
min. 3 db349Ft
Gold Szárnyas Sonka 110 g
110 g3173 Ft / kg
min. 3 db309Ft
Gold Libamáj Pástétom 110 g
110 g2809 Ft / kg