Mr. Brownie termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 15 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
15 termék

1119Ft
Mr. Brownie 200 g karamell darabos brownie (8*25g-zacskós)
200 g5595 Ft / kg
min. 3 db309Ft
Mr. Brownie 50 g blondies-vaníliás piskóta belga csokoládé darabokkal
50 g6180 Ft / kg

1089Ft
Mr. Brownie 200 g tejcsokoládés drazséval (8*25g-zacskós)
200 g5445 Ft / kg

1134Ft
Mr. Brownie 200 g halloween-i (8*25g-zacskós)
200 g5670 Ft / kg

1089Ft
Mr. Brownie 200 g csokoládé darabos (8*25g-zacskós)
200 g5445 Ft / kg

1089Ft
Mr. Brownie 200 g kókusz reszelékkel (8*25g-zacskós)
200 g5445 Ft / kg

1199Ft
Mr. Brownie 200 g GOAL belga csokoládé darabokkal (8*25G-Zacskós)
200 g5995 Ft / kg

1089Ft
Mr. Brownie 200 g fehér csokidarabokkal (8*25G-Zacskós)
200 g5445 Ft / kg

309Ft
Mr. Brownie 50 g tejcsokoládés drazséval (2*25g)
50 g6180 Ft / kg

1134Ft
Mr. Brownie 200 g winter (Karácsonyi) (8*25g-zacskós)
200 g5670 Ft / kg

309Ft
Mr. Brownie 50 g csokoládé darabos (2*25g)
50 g6180 Ft / kg

1159Ft
Mr. Brownie 200 g vegán belga csokidarabokkal (8*25G-Zacskós)
200 g5795 Ft / kg