Figaro termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 12 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
12 termék
min. 2 db859Ft
Figaro 57 g miki-hóember tasakban
57 g15 070 Ft / kg
min. 6 db149Ft
Figaro Banán Csoki Szelet 25G(+20%)
25 g5960 Ft / kg
min. 2 db789Ft
Csibe 50 g figaro keményfóliás
50 g15 780 Ft / kg
min. 4 db309Ft
Figaro Doxy Roksy 90 g fruits
90 g3433 Ft / kg
min. 2 db719Ftref. ár: 719 Ft
Nyúl 60 g figaro tej
60 g11 983 Ft / kg

973Ft
Pingvin 75 g figaro
75 g12 973 Ft / kg

1149Ft
Nyúl 75 g figaro keményfóliás ülő tej
75 g15 320 Ft / kg
min. 2 db719Ft
Nyúl 60 g figaro tej
60 g11 983 Ft / kg

1099Ft
Nyúl 70 g figaro tojással
70 g15 700 Ft / kg
min. 4 db285Ft
Figaro Doxy Roksy 90 g trópusi gyümölcs
90 g3167 Ft / kg
min. 108 db239Ft
Tojás 27,5 g figaro töltött diólikör-kókuszlikör-whiskylikör
28 g8536 Ft / kg