Rice Up termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 29 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
29 termék
min. 5 db199Ft
Rice Up Rizsszelet 18 g tejcsokoládé
18 g11 056 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips sour cream & onion
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips cheese
60 g6283 Ft / kg
min. 5 db199Ft
Rice Up Rizsszelet 18 g fehércsokoládé
18 g11 056 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips paprika
60 g6283 Ft / kg
min. 5 db199Ft
Rice Up Rizsszelet 18 g fehércsoki-karamell
18 g11 056 Ft / kg
min. 5 db224Ft
Rice Up Zero Rizsszelet 18 g kókuszos tejcsoki
18 g12 444 Ft / kg
min. 5 db199Ft
Rice Up Zero Rizsszelet 18 g narancsos étcsokoládé
18 g11 056 Ft / kg
min. 5 db199Ft
Rice Up Rizsszelet 18 g kókuszos fehércsoki
18 g11 056 Ft / kg
min. 3 db417Ft
Rice Up 40 g fehérjeszelet csokis brownie HCN
40 g10 425 Ft / kg
min. 5 db224Ft
Rice Up Zero Rizsszelet 18 g banános étcsokoládé
18 g12 444 Ft / kg
min. 3 db410Ft
Rice Up Csokis Szelet 30 g tejcsokoládés
30 g13 667 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g tortilla chips tengeri sós
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips hot chili pepper
60 g6283 Ft / kg
min. 5 db224Ft
Rice Up Zero Rizsszelet 18 g étcsokoládé HCN
18 g12 444 Ft / kg
min. 3 db410Ft
Rice Up Csokis Szelet 30 g fehércsokoládés
30 g13 667 Ft / kg
min. 3 db439Ft
Rice Up Zero Zabszelet 70 g dióval
70 g6271 Ft / kg
min. 3 db439Ft
Rice Up Zero Zabszelet 70 g áfonyával
70 g6271 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips pizza
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db417Ft
Rice Up 40 g fehérjeszelet málnás HCN
40 g10 425 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips barbecue
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g tortilla chips hagymás-tejfölös ízű
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db439Ft
Rice Up Zero Zabszelet 70 g narancsos étcsoki
70 g6271 Ft / kg
min. 3 db409Ft
Rice Up 50 g fehérjeszelet kollagénnel kókusz
50 g8180 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g tortilla chips barbecue ízű
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db329Ft
Rice Up 60 g tortilla chips nacho sajt és jalapeno ízű
60 g5483 Ft / kg
min. 3 db377Ft
Rice Up 60 g brown rice chips ketchup
60 g6283 Ft / kg
min. 3 db410Ft
Rice Up Csokis Szelet 30 g étcsokoládés
30 g13 667 Ft / kg