Bergen termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 2 db717Ft
Bergen 128 g matcha keksz eper ízű Krémmel, matcha-val
128 g5602 Ft / kg
min. 2 db793Ft
Bergen 128 g countreau ízű krémmel töltött keksz tejcsokoládé bevonattal
128 g6195 Ft / kg
min. 2 db609Ft
Bergen 130 g brownie ízű krémmel töltött keksz tejcsokoládéba mártva
130 g4685 Ft / kg
min. 2 db793Ft
Bergen 128 g Bailey's ízű krémmel töltött keksz tejcsokoládé bevonattal
128 g6195 Ft / kg
min. 2 db609Ft
Bergen 130 g sós karamellel töltött tejcsokoládé darabos keksz
130 g4685 Ft / kg