Raxi termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 7 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
7 termék
min. 3 db379Ft
Raxi 100 g mini sajtos kréker
100 g3790 Ft / kg
min. 4 db259Ft
Raxi 72 g sajtos keksz
72 g3597 Ft / kg
min. 4 db259Ft
Raxi 70 g sós keksz
70 g3700 Ft / kg
min. 3 db379Ft
Raxi 100 g mini sós kréker
100 g3790 Ft / kg
min. 4 db259Ft
Raxi 72 g hagymás-tejfölös keksz
72 g3597 Ft / kg
min. 3 db379Ft
Raxi 100 g mini hagymás-tejfölös kréker
100 g3790 Ft / kg
min. 4 db260Ft
Raxi 72 g smoky bacon keksz
72 g3611 Ft / kg