Asia Gold termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 8 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
8 termék
min. 5 db289Ft
Asia Gold Instant Nudeln 60 g garnéla
60 g4817 Ft / kg
min. 5 db289Ft
Asia Gold Instant Nudeln 60 g kacsa
60 g4817 Ft / kg

1359Ft
Asia Gold 700 ml thai hot chili sauce
700 ml1941 Ft / L
min. 5 db296Ft
Asia Gold Instant Nudeln 60 g marha
60 g4933 Ft / kg
min. 2 db719Ft
Asia Gold 74 g curry paste red
74 g9716 Ft / kg
min. 5 db279Ft
Asia Gold Instant Nudeln 60 g csirke
60 g4650 Ft / kg
min. 2 db719Ft
Asia Gold 74 g curry paste yellow
74 g9716 Ft / kg