Pazar termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 10 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
10 termék
min. 4 db259Ft
Pazar Isler 76 g csokival mártott
76 g3408 Ft / kg
min. 3 db407Ft
Pazar 125 g isler fehér
125 g3256 Ft / kg
min. 4 db258Ft
Pazar Isler 76 g fehér bevonóval
76 g3395 Ft / kg
min. 3 db407Ft
Pazar 125 g isler csokis
125 g3256 Ft / kg
min. 4 db259Ft
Pazar Linzer 65 g S.Barack
65 g3985 Ft / kg
min. 2 db495Ft
Pazar 110 g sajtos rúd
110 g4500 Ft / kg