Rosso Bianco termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 5 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
5 termék
min. 3 db352Ft
Rosso Bianco 35 g dubai csokoládé
35 g10 057 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Rosso Bianco 40 g doubi pie eper ízű krémmel töltött kakaós piskóta
40 g3975 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Rosso Bianco 40 g doubi pie mogyoró ízű krémmel töltött kakaós piskóta
40 g3975 Ft / kg
min. 6 db189Ft
Rosso Bianco 40 g pistachio cake
40 g4725 Ft / kg
min. 6 db159Ft
Rosso Bianco 40 g doubi pie kókusz ízű krémmel töltött kakaós piskóta
40 g3975 Ft / kg