Házias Ízek termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 14 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
14 termék

1423Ft
Házias Ízek 400 g tiszai halászlé vegyes halból
400 g3558 Ft / kg

995Ft
Házias Ízek 500 g sólet házi csípős kolbásszal
500 g1990 Ft / kg

1019Ft
Házias Ízek 400 g marhapörkölt tarhonyával
400 g2548 Ft / kg

959Ft
Házias Ízek 400 g borsos tokány tésztával
400 g2398 Ft / kg

1009Ft
Házias Ízek 400 g sertéspörkölt tarhonyával
400 g2523 Ft / kg

1179Ft
Házias Ízek 500 g pacalpörkölt csülökhússal
500 g2358 Ft / kg

958Ft
Házias Ízek 400 g pincepörkölt
400 g2395 Ft / kg

999Ft
Házias Ízek 400 g zöldséges aprópecsenye
400 g2498 Ft / kg

979Ft
Házias Ízek 500 g bográcsgulyás
500 g1958 Ft / kg

928Ft
Házias Ízek 400 g paradicsomos káposzta sertéshúsból
400 g2320 Ft / kg