Gold Pack termékek pénztárcabarát áron a Munch Marketen, 6 termék közül válogathatsz. Rendeld meg online, házhozszállítással 1-5 munkanap alatt vagy csomagpontra.
6 termék

269Ft
Gold Pack Bungee - rice 80 g
80 g3363 Ft / kg

386Ft
Gold Pack 120 g BungeeRice white
120 g3217 Ft / kg

1008Ft
Gold Pack Bungee - rice 300 g
300 g3360 Ft / kg
min. 50 db79Ft
Gold Pack Bungee - rice 20 g
20 g3950 Ft / kg

386Ft
Gold Pack Bungee - rice 120 g
120 g3217 Ft / kg
min. 50 db79Ft
Gold Pack white - rice 20 g
20 g3950 Ft / kg